Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast | Tłumacz Migam
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna

SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA

przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Adres: ul. Legionow 85, 05-200 Wołomin

ZAPISY DO PSYCHOLOGÓW I PRAWNIKA

OSOBIŚCIE LUB POD NUMEREM

 664022974

 

Rejestracja czynna:

w poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00

 

Pomoc udzielana w naszej Poradni jest nieodpłatna.

Udzielamy pomocy wyłącznie mieszkańcom powiatu wołomińskiego.

Poradnia przyjmuje dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe.

 

Oferujemy:

  • Konsultacje psychologiczne
  • Terapię małżeńską 
  • Porady wychowawcze
  • Wsparcie
  • Psychoterapię indywidualną
  • Porady prawne

 

NASZ ZESPÓŁ:

 

DAWID SOŁOMIANKO

koordynator Specjalistycznej Poradni Rodzinnej,

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny, członek nadzw. Polskiego Towarzystwa Psychoterapii.

  Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.  Psychoterapią zajmuje się od 2003 roku. Prowadził wiele specjalistycznych seminariów z zakresu procesu psychoterapii i interwencji kryzysowej.  Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W poradni zajmuje się  konsultacjami psychologicznymi, poradnictwem, diagnostyką, wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową, terapię małżeńską oraz indywidualną psychoterapię psychoanalityczną. Praca objęta regularnymi konsultacjami z zespołem poradni, superwizją grupową na terenie poradni oraz indywidualną superwizją.

 

MARTA SOKOŁOWSKA

psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologia. Ukończone 4-semestralne studia podyplomowe w zakresie 'Psychoterapia poznawczo – behawioralna’ oraz 4-letnie szkolenie w ‘Psychoterapii poznawczo – behawioralnej’.  Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Praca z pacjentami objęta jest konsultacjami z zespołem Poradni oraz stałą superwizją.

 

IWONA TRZASKOMA

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła 4-letnie studium psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Członek kandydat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi diagnostykę, konsultacje i psychoterapię indywidualną. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

 

BEATA WÓJCICKA

psycholog, psychoterapeuta

 Psychologiczne studia magisterskie i doktoranckie ukończyła w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła także roczny program edukacji psychologicznej z zakresu psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Warszawie.

Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w publicznych placówkach ochrony zdrowia, m.in. w dziennym oddziale psychiatrycznym, poradni psychologicznej, specjalistycznych oddziałach szpitalnych, hospicjum domowym.

Praca z pacjentami objęta jest superwizją.

 

IGA BORKOWSKA

psycholog, psychoterapeuta systemowy i poznawczo-behawioralny

Dyplomowanym psycholog i psychoterapeuta. Tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Kompetencje psychoterapeutyczne doskonaliła w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR oraz w Oxford Cognitive Therapy Center. Ukończyła szkolenia uzupełniające w Szkole Terapii Schematów akredytowanej przez International Society of Schema Therapy (ISST) oraz z umiejętności coachingowych „Coaching Clinic”.

Staże zawodowe odbyła w Katedrze Terapii Rodzin Uniwersytetu Warszawskiego, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii oraz w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie.

Prowadzi terapię indywidualną i dla par. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny