Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna

SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA

przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

 

UWAGA!!! Zmiana adresu

Obecnie Specjalistyczna Poradnia Rodzinna przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie znajduje się w Wołominie na ul. Legionow 85.

ZAPISY DO PSYCHOLOGÓW

I PRAWNIKA

OSOBIŚCIE LUB POD NUMEREM

 

 664022974

 

Rejestracja czynna:

w poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00

 

Pomoc udzielana w naszej Poradni jest nieodpłatna.

Udzielamy pomocy wyłącznie mieszkańcom powiatu wołomińskiego.

Poradnia przyjmuje dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe.

 

Oferujemy:

  • Konsultacje psychologiczne
  • Terapię małżeńską 
  • Porady wychowawcze
  • Wsparcie
  • Psychoterapię indywidualną
  • Porady prawne

 

NASZ ZESPÓŁ:

 

DAWID SOŁOMIANKO

koordynator Specjalistycznej Poradni Rodzinnej,

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny, członek nadzw. Polskiego Towarzystwa Psychoterapii.

  Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.  Psychoterapią zajmuje się od 2003 roku. Prowadził wiele specjalistycznych seminariów z zakresu procesu psychoterapii i interwencji kryzysowej.  Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W poradni zajmuje się  konsultacjami psychologicznymi, poradnictwem, diagnostyką, wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową, terapię małżeńską oraz indywidualną psychoterapię psychoanalityczną. Praca objęta regularnymi konsultacjami z zespołem poradni, superwizją grupową na terenie poradni oraz indywidualną superwizją.

 

GABRIELA NOWICKA

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Organizacji pozarządowej „Aslan”.

Obecnie pracuje w SPR i Ośrodkach psychoterapii w Warszawie.

 

AGNIESZKA PNIEWSKA

psycholog, psychoterapeuta systemowy.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku psychologia. Ukończony 4-letni kurs psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Prowadzi terapię par i rodzin, a także konsultacje indywidualne w zakresie trudności rodzinnych i małżeńskich, diagnozę rozwoju dzieci, porady wychowawcze dla rodziców. Praktyka terapeutyczna objęta jest superwizją.

 

MARTA SOKOŁOWSKA

psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologia. Ukończone 4-semestralne studia podyplomowe w zakresie 'Psychoterapia poznawczo – behawioralna’ oraz 4-letnie szkolenie w ‘Psychoterapii poznawczo – behawioralnej’.  Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Praca z pacjentami objęta jest konsultacjami z zespołem Poradni oraz stałą superwizją.

 

IWONA TRZASKOMA

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła 4-letnie studium psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Członek kandydat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi diagnostykę, konsultacje i psychoterapię indywidualną. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

 

BEATA WÓJCICKA

psycholog, psychoterapeuta

 Psychologiczne studia magisterskie i doktoranckie ukończyła w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła także roczny program edukacji psychologicznej z zakresu psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Warszawie.

Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w publicznych placówkach ochrony zdrowia, m.in. w dziennym oddziale psychiatrycznym, poradni psychologicznej, specjalistycznych oddziałach szpitalnych, hospicjum domowym.

Praca z pacjentami objęta jest superwizją.

 

IGA BORKOWSKA

psycholog, psychoterapeuta systemowy i poznawczo-behawioralny

Dyplomowanym psycholog i psychoterapeuta. Tytuł magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Kompetencje psychoterapeutyczne doskonaliła w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR oraz w Oxford Cognitive Therapy Center. Ukończyła szkolenia uzupełniające w Szkole Terapii Schematów akredytowanej przez International Society of Schema Therapy (ISST) oraz z umiejętności coachingowych „Coaching Clinic”.

Staże zawodowe odbyła w Katedrze Terapii Rodzin Uniwersytetu Warszawskiego, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii oraz w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie.

Prowadzi terapię indywidualną i dla par. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny