Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast | Tłumacz Migam
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie

Mikołajki 2022

W minioną sobotę, 10 grudnia 2022 r., odbył się Bal Mikołajkowy, w którym wzięli udział wychowankowie pieczy zastępczej oraz ich opiekunowie z naszego powiatu.

Gościliśmy zespół Papaja KIDS- koncerty i animacje muzyczne dla dzieci, następnie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. W konkursie wzięło udział ponad 90 pięknych prac naszych podopiecznych! Odwiedził nas także wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich słodkimi prezentami - okazało się, że wszyscy byli w tym roku bardzo grzeczni. Po części oficjalnej można było wziąć udział w warsztatach plastyczno-kreatywnych - ozdabiać pierniki, tworzyć prace plastyczne - w tych zajęciach odnalazły się nie tylko dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wraz z naszymi podopiecznymi mogliśmy wspaniale spędzić to sobotnie popołudnie. Przede wszystkim Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka za ugoszczenie w swoich salach i pomoc przy dekoracjach, a także sponsorom nagród za najpiękniejszą kartkę: Adam Lubiak - Starosta Wołomiński, Powiat Wołomiński - Ziemia Norwida
i "Cudu nad Wisłą", firmie HELPA, sklepowi z artykułami artystycznymi Art Shock, hurtowni sovpol.pl i wydawnictwu Egmont. Dziękujemy także Piekarnie Cukiernie Putka za słodkości.

 

Mikołajki 2022

🗓 Utworzono dnia 21.06.2023, 10:47

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny